سال جهش تولید
  • 1399-05-05 12:39
  • كد محتوا:16438
پیشرفت ۷۵ درصدی احداث مخزن خیابان مصلی

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از پیشرفت ۷۵ درصدی احداث مخزن ۵۰۰ مترمکعبی خیابان مصلی خبر داد و گفت: برای احداث این مخزن ۲۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

حمید شهبازی در گفت و گو با خبرنگار ايمنا ، اظهار کرد: عملیات اجرایی احداث مخزن ۵۰۰ مترمکعبی خیابان مصلی از بهمن ماه سال گذشته آغاز شد که تا پایان شهریورماه امسال به اتمام رسیده و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: منطقه ۱۰ ویژگی‌های خاصی دارد که آن را از دیگر مناطق متمایز می‌کند از جمله این که بیشترین مراکز مذهبی و خیریه در این منطقه قرار دارد.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان با بیان این که قابلیت‌های فرهنگی و اجتماعی این منطقه باعث شده همیشه در سطح شهر جایگاه ویژه‌ای داشته باشد، افزود: تنوع فرهنگی و حضور اقوام مختلف در این منطقه علاوه بر ایجاد ظرفیت‌های گردشگری می‌تواند عاملی مهم برای توسعه منطقه محسوب شود از سوی دیگر وجود واحدهای صنفی و کارگاهی مختلف بستر مناسبی برای رونق بخشی به منطقه است.

وی ادامه داد: منطقه ۱۰ از جمله مناطق رو به رشد و موفق در اجرای پروژه‌های عمرانی و مشارکتی بوده و می‌تواند با توجه به ظرفیت‌های متنوعی که دارد، توسعه پایدار شهری را عملیاتی کرده و علاوه بر ایجاد شرایط رونق اقتصاد شهری، کیفیت زندگی ساکنان آن را ارتقا بخشد.

شهبازی خاطرنشان کرد: این منطقه با فاصله معناداری رتبه اول سرمایه‌گذاری به لحاظ ریالی و رتبه دوم به لحاظ تعداد پروژه‌های مشارکتی را در بین مناطق ۱۵ گانه به خود اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه سهم منطقه ۱۰ از مجموع پروژه‌های مشارکتی مناطق ۱۵ گانه، به لحاظ تعداد پروژه ۲۵ درصد و به لحاظ ارزش ریالی سرمایه‌گذاری ۲۴ درصد است که در مقایسه با سایر مناطق اعداد بالایی است، گفت: درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری و مشارکت در بودجه سالیانه منطقه در سال گذشته ۴۰۰ درصد رشد را نسبت به مدت مشابه نشان می‌دهد.