مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان گفت: یکی از کارگران خدمات شهری این منطقه، ساعت ۷:۳۰ صبح امروز (شنبه) حین انجام کار در اتوبان فرودگاه اصفهان دچار سانحه تصادف شد

پس از وقوع حادثه تصادف صبح امروز (شنبه)، راننده خاور پس از تصادف با پاکبان، از محل تصادف گریخت؛ البته با هوشیاری مسئولان انتظامی که در محل تصادف حاضر شده بودند، بلافاصله این راننده دستگیر شد.

وی با بیان این‌که با هماهنگی انجام شده، این پاکبان زحمتکش بلافاصله به بیمارستان کاشانی جهت درمان انتقال یافت، تاکید کرد: شهرداری منطقه ۱۰ تا بهبودی کامل جسمانی پیگیر وضعیت این پاکبان خواهد بود.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از حادثه دیگری برای یکی دیگر از پاکبانان زحمتکش این منطقه خبر داد و تصریح کرد: روز پنج‌شنبه نوزدهم اسفندماه به علت برخورد یک موتورسیکلت که روشنایی لازم را نداشت، یکی دیگر از پاکبان این منطقه، از ناحیه پای چپ، بینی و صورت دچار شکستگی شد.

وی با بیان این‌که این تصادف در ابتدای خیابان معراج اتفاق افتاد و مصدوم بلافاصله به بیمارستان امین جهت درمان انتقال یافت، خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود رانندگان هنگام خواب آلودگی، از رانندگی خودداری و با سرعت مطمئنه حرکت کنندکد محتوا 45542